AMY (81412) wrote,
AMY
81412

Улицы Киева — 1995

1995 год


 1. Решение исполкома Киевского городского совета от 21.3.95 № 73 «О наименовании новой улицы в Ватутинском районе г. Киева».[15]

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

21.03.95 № 73

Про найменування нової вулиці у Ватутінському районі м. Києва

Відповідно до Положення «Про порядок найменування об’єктів міського підпорядкування, вшанування пам’яті виданих діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у м. Києві, затвердженого розпорядженням Представника Президента України у м. Києві від 07.09.92 № 1013 та враховуючи пропозиції депутатів, висловлені на І сесії Київради ХХІІ скликання від 20.09.94, протокол № 13, виконавчий комітет Київської міської Ради народних депутатів

ВИРІШИВ:


 1. Найменувати нову вулицю на житловому масиві Вигурівщина-Троєщина (26 мікрорайон, між вулицями Оноре де Бальзака та Теодора Драйзера) на честь колишнього голови Київського міськвиконкому Миколи Васильовича Лаврухіна (1925–1994) і надалі іменувати її — вулиця Миколи Лаврухіна.
 2. Виробничому житлово-ремонтному об’єднанню виготовити, а виконавчому комітету Ватутінської районної Ради народних депутатів встановити на будинках таблички з назвою вулиці.
 3. Головному управлінню МВС України у м. Києві провести прописку громадян згідно з п. 1 цього рішення.
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Київської Ради народних депутатів з виконавчої роботи Артюха Г. М.

Голова міської Ради
Л. Косаківський

За секретаря
В. Ковтун

[18]

Київська міська Рада народних депутатів
Витяг з протоколу № 13
від 20.09.1994
І сесії Київради ХХІІ скликання


…Під час підготовки до таємного голосування голова Київради Косаківський Л. Г. інформував депутатів про процедуру поховання Лаврухіна М. В.

Депутат Щегельський Д. А., 18 виб. округ, запропонував назвати одну з вулиць м. Києва іменем Лаврухіна М. В.

Голова Київради: «Пропозицію депутата Щегельського Д. А. можна розглянути. Є ще деякі пропозиції, але їх будемо розглядати після поховання цієї людини».
Він розповідає, що Лаврухін М. В. все життя віддав місту.

[19]

Голова Ватутінської районної Ради народних депутатів м. Києва
253225  м. Київ, пр. Маяковського, 29
тел. 515 77 75, 546 12 
4502.02.95 № 01-144

Голові Київської міської Ради народних депутатів
Косаківському Л. Г.

Шановний Леоніде Григоровичу!Ватутінська районна Рада народних депутатів подруге звертається до Вас з проханням розглянути питання по увічнюванню пам’яти колишнього першого заступника голови Київського міськвиконкому Миколи Васильовича Лаврухіна.

Як Вам відомо, М. В. Лаврухін на протязі більш, як 20 років працював першим заступником голови Київського міськвиконкому, здійснюючи керівництво будівельною та тарнспортною галузями міста Києва і його благоустрою. Великий внесок вніс М. В. Лаврухін в розбудову Троєщинського житлового масиву.
При його безпосередньої участі була здійснена забудова І черги жилового масиву «Вигурівщина-Троєщина», а також споруджено 30 маршрут тролейбусної лінії, що з’єднала масив зі станцією метро «Петрівка». Саме завдяки йому в районі було розпочате будівництво Храму Святої Трійці, вирішено питання про будівництво лінії метрополітену на Троєщину.

Враховуючи значний внесок Миколи Васильовича міста та безпосередньо Ватутінського району, прошу підтримати нашу ініціативу про увічнення його пам’яті, надавши ім’я М. В. Лаврухіна одній із існуючих вулиць та майбутній станції метрополітену на жиловому масиві «Вигурівщина-Троєщина».

Голова Ради
А. Мокроусов
—————


Державний архів міста Києва, ф. 1689, оп. 1, спр. 365, арк. 15, 18­–19.
Tags: Улицы Киева
Subscribe

Featured Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments