AMY (81412) wrote,
AMY
81412

Улицы Киева — 1934

1934 год


 1. О переименовании Воздухофлотского шоссе.

 2. Увековечение памяти С. М. Кирова.


Пленум київської міськради ухвалив на пошану загинулих на стратостаті «Осовиахим» Союзу РСР № 1 т.т. ФЕДОСЕЄНКА, ВЛАСЕНКА і УСИСКІНА переіменувати Повітро-флотське шосе на шосе «ім. героїв стратосфери».«Пролетарська правда» № 33 (3635). — 1934. — 9 лютого. — С. 4.


Про заходи до увічнення пам'яті тов. Кірова С. М. на Україні
ПОСТАНОВА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРАЛЬНОГО ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУВсеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет, відповідно до постанови жалобного засідання президії ВУЦВК спільно з членами ВУЦВК і ЦВК Союзу РСР від 2 грудня 1934 р. про увічнення пам'яті тов. Кірова С. М. на Україні, — ухвалює:

 1. Задовільнити клопотання партійних, радянських, профспілкових та громадських організацій і трудящих м. Зінов'ївська і перейменувати м. Зінов'ївськ на місто Кірово і Зінов'ївський район на Кіровський район.

 2. Привласнити харьківському технологічному інституту ім'я тов. Кірова С. М.

 3. Перейменувати вулицю Революції (колиш. Олександрівську) в м. Києві на Кіровську вулицю.

Голова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету Г. Петровський

Заступник секретаря Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

К. Горлинський

м. Київ, 27 грудня 1934 р.

Увічнення пам'яті С. М. Кірова


Президія ЦВК Союзу РСР задовольнила клопотання ВУЦВК в зв'язку з проханнями, що надійшли від місцевих організацій та людності, і ухвалила перейменувати місто Зінов'ївськ (Українська СРР) на місто Кірово, Зінов'ївський район — на Кіровський район, вулицю Революції (колиш. Олександрівську) в м. Києві — на вулицю імені Кірова і надати ім'я Кірова харьківському технологічному інститутові. Крім того ім'я Кірова надане Н-ській авіаційній частині і Н-ській артилерійній частині.«Пролетарська правда» № 298 (3900). — 1934. — 28 грудня. — С. 1.
Tags: Улицы Киева
Subscribe

Featured Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments