AMY (81412) wrote,
AMY
81412

Улицы Киева — 2016 (часть 2)

2016 годВ 2016 году было переименовано около ста городских топонимических объектов. В связи с ограничением ЖЖ на длину записи, опубликовано двумя сообщениями. Начало здесь.

 1. Распоряжение Киевского городского головы от 19 февраля 2016 года № 125/1 «О переименовании бульвара, улиц, площади и переулков в городе Киеве».
 2. Решение Киевского городского совета от 7 июля 2016 года № 559/559 «О переименовании улиц, проспекта и переулка в городе Киеве».
 3. Решение Киевского городского совета от 6 октября 2016 року № 172/1176 «О переименовании улицы, проспекта и площади в городе Киеве».

 4. Решение Киевского городского совета от 6 октября 2016 року № 173/1177 О принятии за основу проекта решения Киевского городского совета «Об уточнении названий, переименовании улиц и переулков в городе Киеве».

 5. Решение Киевского городского совета от 10 ноября 2016 року № 315/1319 «О переименовании бульвара, улиц, наименовании площади и присвоении имён скверам в городе Киеве».

 6. Решение Киевского городского совета от 20 декабря 2016 року № 704/1708 «Об уточнении названий, переименовании улиц и переулка в городе Киеве».


КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VIII скликання
РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2016 року № 173/1177

Про прийняття за основу проекту рішення Київської міської ради «Про уточнення назв, перейменування вулиць та провулків у місті Києві»

Відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини шістнадцятої статті 35 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 07.07.2014 № 579/579, Київська міська рада вирішила:

 1. Прийняти за основу проект рішення Київської міської ради «Про уточнення назв, перейменування вулиць та провулків у місті Києві».
 2. Постійній комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків доопрацювати зазначений проект рішення та внести його на розгляд пленарного засідання сесії Київської міської ради.

Київський міський голова В. Кличко—————
Ліга:Закон
Офіційно оприлюднено: «Хрещатик». — 2016. — № 119 (4889). — 4 листопада. — С. 5.


КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VIII скликання
РІШЕННЯ

від 10 листопада 2016 року № 315/1319

Про перейменування бульвару, вулиць, найменування площі та присвоєння імен скверам в місті Києві

Відповідно до пункту 41 частини першої статті 26, пункту 1 статті 37, пункту 1 частини першої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам міського підпорядкування імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», враховуючи протоколи засідань комісії з питань найменувань від 06 червня 2016 року № 6 та від 22 липня 2016 року № 8, а також з метою збереження історичного спадку територіальної громади міста Києва Київська міська рада вирішила:

 1. Перейменувати бульвар та вулиці у місті Києві згідно з додатком.
 2. Найменувати безіменну площу на перетині вулиць Маршала Малиновського та Добрининської в Оболонському районі — площа Леоніда Телятникова.
 3. Присвоїти:
  — скверу на перетині Стратегічного шосе та проспекту Науки у Голосіївському районі назву «Сквер імені волонтерів АТО»;
  — скверу за адресою: Володимирський проїзд, 1 назву «Литовський».
 4. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання пунктів 1-3 цього рішення.
 5. Внести зміни до офіційного довідника «Вулиці міста Києва», затвердженого рішенням Київської міської ради від 22 січня 2015 року № 34/899 «Про затвердження офіційного довідника „Вулиці міста Києва“», відповідно до пунктів 1-2 цього рішення.
 6. Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) врахувати в Реєстрі вулиць та інших поіменованих об’єктів у місті Києві положення пунктів 1-3 цього рішення.
 7. Це рішення Київської міської ради офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради «Хрещатик».
 8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків.

Київський міський голова В. Кличко

[3]

Додаток
до рішення Київської міської ради
від 10.11.2016 № 315/1319


Перелік бульвару та вулиць, які перейменовуються у місті Києві

п/п
Стара назва Нова назва Розташування Район
1. бульвар Лепсе Івана бульвар Гавела Вацлава від вулиці Гарматної до Відрадного проспекту Солом’янський
2. вулиця Перовської Софії вулиця Мірошниченко Євгенії від проспекту Перемоги до вулиці Дегтярівської Шевченківський
3. вулиця Перспективна вулиця Брановицького Ігоря від вулиці Лумумби Патріса до вулиці Чигоріна Печерський


Київський міський голова В. Кличко—————
Ліга:Закон
Офіційно оприлюднено: «Хрещатик». — 2016. — № 127 (4897). — 23 листопада. — С. 5.


КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VIII скликання
РІШЕННЯ

від 20 грудня 2016 року № 704/1708

Про уточнення назв, перейменування вулиць та провулків у місті Києві

Відповідно до пункту 41 частини першої статті 26, пункту 1 статті 37, пункту 1 частини першої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам міського підпорядкування імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», враховуючи протокол засідання комісії з питань найменувань від 25 квітня 2016 року № 5, а також з метою збереження історичного спадку територіальної громади міста Києва Київська міська рада вирішила:

 1. Перейменувати вулиці та провулки у місті Києві згідно з додатком.
 2. Уточнити назву проспекту «Правди» у Подільському районі — проспект Правди.
 3. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання пунктів 1-2 цього рішення.
 4. Внести зміни до офіційного довідника «Вулиці міста Києва», затвердженого рішенням Київської міської ради від 22 січня 2015 року № 34/899 «Про затвердження офіційного довідника „Вулиці міста Києва“», відповідно до пунктів 1-2 цього рішення.
 5. Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) врахувати в Реєстрі вулиць та інших поіменованих об’єктів у місті Києві положення пунктів 1-2 цього рішення.
 6. Це рішення Київської міської ради офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради «Хрещатик».
 7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків.

Київський міський голова В. Кличко

[3]

Додаток
до рішення Київської міської ради
від 20.12.2016 № 704/1708


Перелік вулиць, бульварів та площ, які перейменовуються у місті Києві

п/п
Стара назва Нова назва Розташування Район
1. вулиця Дибенка Павла Вулиця Сім’ї Шовкоплясів від вулиці Богатирської до кінця забудови Оболонський
2. вулиця Кіквідзе вулиця Бойчука Михайла від вулиці Бастіонної і бульвару Дружби Народів до вулиці Саперно-Слобідської Печерський
3. вулиця Котовського вулиця Сальського Володимира від вулиці Грекова Академіка до вулиці Стеценка Шевченківський та Подільський
4. вулиця Павлика Морозова вулиця Академіка Оппокова від вулиці Дніпроводської до кінця забудови Оболонський
(селище Водогін)
5. вулиця Профінтерну вулиця Забайківська від вулиці Байкової до вулиці Кіровоградської Голосіївський
6. вулиця Скрипника Миколи вулиця Лукаша Миколи від початку забудови до Оборонного провулку Солом’янський
7. вулиця Шелеста Петра вулиця Плахотнюка Миколи від вулиці Даля Олександра до вулиці Сови Андрія Деснянський
8. провулок Бакинських Комісарів провулок Сухенка Василя від вулиці Гродненської до вулиці Азербайджанської Дніпровський
9. Провулок Шаумяна Провулок Параджанова Сергія від вулиці Параджанова Сергія до вулиці Черняховського Шевченківський


Київський міський голова В. Кличко—————
Ліга:Закон
Офіційно оприлюднено: «Хрещатик». — 2017. — № 11 (4924). — 31 січня. — С. 4–5.
Tags: Улицы Киева
Subscribe

Featured Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments